zavřít

GamesPlay – hrajeme klasické akční RPG Diablo II

Windows MAC

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Série Diablo oslavila na sklonku minulého roku 20 let od vydání prvního dílu, což tvůrci z Blizzardu podtrhli celou řadou doprovodných aktivit ve svých aktuálních titulech. Jedničku ovšem jako samostatný titul na Battle.net znovu nenabídli, abychom se k ní mohli vrátit. A podoba speciálního dungeonu ve trojce je sice fajn, ale není to ono. A když jsme se tedy chtěli vrátit ke kořenům série, zasekli jsme se na dvojce. Na druhou stranu, velmi rádi. Z následujícího videa to snad bude patrné. Kdo chce, může se tedy vrátit společně s námi.

Proč jsme vlastně dostali chuť si zahrát Diablo II právě teď? Inu, do redakce nám přišel tajemný předmět od Blizzardu, ze kterého se vyklubala poměrně raritní výroční svíčka. „To je ale pěkná blbost,“ říkáte si možná, a nikdo netvrdí, že není. Na konto tohoto předmětu se ale v redakci rozproudila debata, na jejímž konci byla zjevná chuť všech si zrovna Diablo II i s datadiskem zahrát. A proč nespojit příjemné s užitečným, a nezahrát si tedy společně s vámi? Jdeme na to.

Komunikovat s námi v průběhu vysílání můžete na chatu přímo u videa na Youtube

Tagy: Diablo (série) akční fantasy RPG datadisk

Zdroje: vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.