zavřít

GamesPlay – hrajeme hororovou akci Prey

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zpočátku jsme v redakci litovali, že se Bethesda rozhodla nerealizovat původní westernovou sci-fi verzi Prey 2, ale teď jsme naopak rádi, že značku svěřila do rukou tvůrců ze studia Arkane. Vytvořili totiž herně, příběhově i technicky parádní hororovou akci, která nabízí desítky hodin špičkové zábavy. Předvedeme vám to v dalším gamesplayi.

Lukáš už pěl chválu na Prey v Games TV, obšírně jsme se o hře bavili ve Fight Clubu, do nebes hru vychválil i Honza Slavík v textové recenzi. Nastal tedy čas si děsivé dobrodružství doktora či doktorky Yu předvést názorně.

Tagy: akční sci-fi FPS gamesplay E3 2016

Zdroje: vlastní

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.