zavřít

GamesPlay – hrajeme Gears 5 s Bětkou Trojanovou

Windows Xbox One Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Xbox One má nového krále. S vydáním Gears 5 do pozadí ustoupil dokonce i Fortnite a hráči si pochvalují i optimalizaci PC verze. Z herního hlediska to ale podle Bětky a její recenze není zas taková sláva. Co se od čtyřky změnilo, co se povedlo a co bychom naopak prosili pro případnou šestku vynechat? Ukážeme si v dnešním GamesPlayi.

Gears 5 slibují nabušenou kampaň, nové multiplayerové módy a vylepšení těch stávajících. Všechno to hezky svítí, pulzuje adrenalinem a rozprskává se na částečky – ale je to opravdu zábava? Bětka pětku králem série rozhodně nevyhlásí, což neznamená, že si u dnešního GamesPlaye neužijeme trochu té poctivé, destruktivní zábavy.

Společnost jí bude dělat Aleš, další ze zasloužilých fanoušků série. Sledujte GamesPlay, startujeme v 16:00 na našem YouTube kanále.

Tagy: akční gears of war

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.