zavřít

GamesPlay – hrajeme edici Ravnica Allegiance v Magic: The Gathering Arena

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Přišel čas přestat o Magic: The Gathering Arena pouze kecat v pravidelných týdenních přehledech a konečně ji začít naživo hrát. Aleš s Vaškem se oba vrhli do nové edice nejpopulárnějších kartiček na světě (aspoň podle Guinnessovy knihy rekordů) a jsou připravení se spolu s vámi vrátit do legendárního města Ravnica.

minulém streamu Vašek a Patrik draftovali, dnes si ukážeme zase jiný speciální mód – Sealed. V něm jednoduše rozbalíme šest balíčků a z výsledné hromady dost možná absolutně nekompatibilních karet se pokusíme sestavit něco, co vyhraje aspoň pár zápasů.

Chcete nám v naší snaze pomoct, případně se jen dívat, jak se klukům samým přemýšlením kouří z hlavy? Pak se uvidíme na YouTube.

 

Tagy: strategie online gamesplay karetní e-sport magic

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.