zavřít

GamesPlay: hrajeme early access verzi survival akce We Happy Few

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Že se We Happy Few nehraje jako BioShock, přestože grafická stylizace a pojetí totalitního světa k podobným úvahám svádí, se snažil ve svých dojmech z hraní vysvětlit Adam už po E3. Nedlouho poté ale tvůrci ze studia Compulsion Games uvedli hratelnou verzi We Happy Few v early access sekci na Steamu, čili vám nyní pravou tvář hry můžeme představit i názorně. Držte se, bude jízda plná drog, sjetých spoluobčanů a hodně řízných strážců zákona.

Označit We Happy Few za survival akci je poněkud zjednodušující přístup. Snaha přežít je pouze jedna z více činností, které provádíte. Mezi ty další patři craftování, stealth a někdy i souboje. Ty však ve většině případů nekončí dobře - zhusta po nich následuje nutnost hru začít znovu, lépe a v jiných kulisách. Nesmíte totiž zapomínat, že herní svět je do značné míry procedurálně generovaný, a v každé nové hře tedy trošku jiný. Tak se podívejte, jak se s nástrahami We Happy Few popereme.

Tagy: akční adventura

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.