zavřít

GamesPlay – hrajeme digitální verzi nejlepší deskovky Gloomhaven

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Gloomhaven je podle databázového webu BoardGameGeek nejlépe hodnocenou stolní hrou na světě. Není proto divu, že se dočkala své digitální podoby (jako mnohé jiné deskovky), která před pár dny vyšla na Steamu v předběžném přístupu. Dnes si ukážeme výhody a nevýhody počítačové hry včetně úskalích early accessu.

Ke Gloomhavenu zasedne naše dvojice expertů na stolní hry, kterou znáte z BoardGame Clubu (ten odvysíláme chvíli po GamesPlayi). Zatímco Patrik je s původním Gloomhavenem dobře obeznámený a vstup do digitální podoby bez přítomného tutoriálu pro něj nebyl problém, Alladjex do hry vstupoval s menšími zkušenostmi. Jak ho tohle tahové RPG zaujalo se dozvíte už za půl hodiny.

GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex UltraGamer+ 2019.

Tagy: early access adaptace roguelike desková hra dungeon crawler digitální deskovka

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.