zavřít

GamesPlay: hrajeme český dungeon Brány Skeldalu: 7 mágů

iPad Android Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Série Brány Skeldalu od Napoleon Games, respektive hlavně od Jindry Rohlíka, je mezi tuzemskými hráči určitý pojem. První díl hráčům nabídl parádní dungeon klasického střihu, dvojka neobvyklou kombinaci RPG, adventury a soubojů, a trojka? Obloukem se vrátila ke konceptu v zásadě klasického dungeonu, se kterým uspěla nejdříve na mobilních zařízeních, a následně i na PC. A protože jsme na Games.cz (zatím!) recenzovali jenom verzi mobilní verzi, rozhodli jsme se vám ukázat i verzi pro PC.

Brány Skeldalu: 7 Mágů sice na první pohled působí jako naprosto klasický dungeon, ale v řadě ohledů se od her tohoto žánru liší. Třeba systémem soubojů, který ve značné míře využívá hudební magii. Nebo výrazným zaměřením na příběh a hádanky, které rozhodně nejsou jednoduché, jak se můžete přesvědčit společně s námi.

Tagy: gamesplay česká hra dungeon hádanky

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.