zavřít

GamesPlay – hrajeme betu Quake Champions

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kde jsou ty doby, kdy se hloučky hráčů bavili při každé příležitosti o tom, jestli je lepší Quake III, nebo Unreal Tournament… Otazník chybí, protože šlo o řečnickou otázku, na kterou je jasná odpověď. Ty časy jsou dávno pryč. Je nějaká šance, že se vrátí? Samozřejmě, protože nový Unreal Tournament je ve vývoji, stejně jako nový Quake s podtitulem Champions. Obě hry chtějí nabídnout zážitek podobný svým dávným předchůdcům, ale samozřejmě v poněkud modernějším balení. Obě hry už jsou také v současné době nějakým způsobem hratelné s tím, že Quake Champions je krok napřed – momentálně je k dispozici všem zájemcům bez omezení v rámci technického testu, což je de facto otevřená beta. Adam ji už pár dní hraje, Adam vám také hru předvede.

Vyzkoušet Quake Champions je možné až do 21. května. Abyste věděli, co vás čeká, jaké postavy hra nabízí, jaké módy můžete hrát, máme tu pro vás video, ve kterém se Adam pokusí ve smrtících arénách pokořit co nejvíce soupeřů.

Tagy: E3 2016

Zdroje: vlastní

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.