zavřít

GamesPlay – hrajeme Astral Chain od tvůrců Bayonetty

Switch

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Studiu PlatinumGames vděčíme například za sérii Bayonetta a Nier: Automata. Ovšem až budeme psát o některé z jejich dalších her, třeba Bayonettě 3 nebo Babylon’s Fall, tak už nebudeme říkat, že jde o hru od tvůrců Bayonetty či Nieru, nýbrž tvůrců, kteří stojí za skvělým Astral Chainem. Chcete důkaz? Koukněte na video.

V Platinum opět dokázali naservírovat něco originálního, v jejich portfoliu poměrně výjimečného, co je po všech stránkách zábavné. Astral Chain vás uvrhne do hektických soubojů, které jsou pro studio typické, ale zároveň vás nechá v klidu vyšetřovat podivná zmizení – výslechy, hledání důkazů, sledování stop. Dvě naprosto odlišné složky spolu překvapivě dobře fungují.

Ale nechme si taky něco na ten GamesPlay. Začínáme už za půl hodiny, ve 14:00. Připojte se k nám na YouTube.

Tagy: policie akční

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.