GamesPlay – hrajeme Animal Crossing: New Horizons
zdroj: Vlastní foto autora

GamesPlay – hrajeme Animal Crossing: New Horizons

21. 4. 2020 13:30 | Video | autor: Redakce Games.cz |

Série Animal Crossing oslaví příští rok dvacáté narozeniny a spousta hráčů na východ i na západ od nás na ní vyrostla. U nás se exkluzivita Nintenda netěší zas takové popularitě, ale vzhledem k tomu, že jde o ideální hru pro případy karantény i sebeizolace, nevyhnul se jí skoro žádný současný majitel Switche. Náš GamesPlay přichází měsíc po vydání, kdy si Patrik se Šárkou už stihli osahat většinu důležitých mechanik. New Horizons jsou totiž připravené ukázat, že trpělivost přináší růže. Tedy, zvonečky.

Neštítí se tedy obyvatele ostrova v zápalu hraní poslat spát s tím, že už pro něj na dnešek nechystají žádný nový obsah. Animal Crossing: New Horizons mají svébytné tempo, ale i kdyby Patrik snad pro dnešek už sesbíral na svém ostrůvku všechno ovoce a fosilie, prodal je a vyměnil získané zvonečky za nový nábytek, pořád ještě je tu rybaření a výpravy na neobydlené ostrovy, spekulování s tuříny a spousta dalšího schovaného obsahu.

U Animal Crossing je prakticky nemožné se jakkoliv stresovat, což je přesně to, co teď všichni potřebujeme. Pojďte se s námi odreagovat, živě od 14:00 na našem YouTube, Twitchi a Mixeru:

zdroj: Vlastní

Nejnovější články