zavřít

Sledujte Fight Club #469 o Half-Life, Animal Crossing i hrách pro nehráče

Windows Switch

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Druhý Fight Club z našich domovů se ponese ve velmi aktuálním duchu. Posvítíme si totiž na nový Half-Life, probereme pecku Animal Crossing: New Horizons a doporučíme vám také několik her pro nehráče. V karanténě jsou totiž prakticky všichni a ke hrám si můžou najít cestu i ti, kteří by na ně za normálních okolností vůbec nepomysleli.

zdroj: vlastní

Proto jsme dali dohromady souhrnný článek a v dnešním Fight Clubu toto téma ještě víc rozebereme a doporučíme další věci, které se nám do textu nevešly. Co se aktuálních her týče, nemůžeme se nepozastavit nad Half-Life: Alyx, na který se chystá Jirka a vy si budete moct na Games přečíst jeho recenzi.

Bez povšimnutí nemůže zůstat ani Animal Crossing, exkluzivita pro Switch, která u nás sice nemá tu největší fanouškovskou základnu, ale to jí nic neubírá na kvalitách. Nejdéle ji z nás hrál Patrik (který ji mimochodem pořád hraje) a v recenzi si ji nemohl vynachválit. Podle některých členů redakce může jít dokonce o jednoho z kandidátů na Hru roku 2020.

Tak jako v každém podcastu, i tentokrát nám můžete pokládat dotazy. Ptejte se nás na emailu podcast@games.cz nebo přímo v průběhu živého vysílání v chatu na YouTube, Twitchi či Mixeru. A nezapomeňte, že máme taky nový Discord!

zdroj: vlastní

Tagy: podcast virtuální realita Half-Life strategie adventura společenská

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.