zavřít

Fury z Darksiders III si náramně užívá procházku peklem

PlayStation 4 Windows Xbox One

AKTUALIZOVÁNO - Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Listopad se pomalu chýlí ke konci a s ním i celý svět, alespoň v Darksiders III. Všech sedm smrtelných hříchů se dostalo na svobodu. Jejich dopadení je hlavním úkolem hněvem rozpálené jezdkyně apokalypsy Fury, která už příští týden rozemele na kousky každého, kdo jí při plnění zadaného cíle zkříží cestu. Najdou se ale i tací, kteří ji pomohou.

Démoničtí nepřátelé nabírají na síle i odolnosti. Fury na ně nevyzraje sama o sobě, ale využije i nové formy, díky kterým překvapí síly zla a pošle je tam, kam slunce opravdu nesvítí. Přestože dojde na dialogy s bytostmi, kterým je přes jejich přehnaný bručák jen těžko rozumět, po většinu času se budete ohánět bičem a sekerami.

Díky Darksiders III ve vánoční sezoně nechybí svižná rubačka, do které se můžete pustit už 27. listopadu na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Předobjednávka standardní edice vám zajistí čistě kosmetický skin pro Fury, k čemuž deluxe vrze přidá ještě dvě DLC The Crucible a Keepers of the Void, o kterých se víc dočtete zde.

AKTUALIZOVÁNO: Vyšel další trailer, respektive zajímavě stylizované intro ze hry.

Tagy: akční RPG dobrodružná

Zdroje: AllGamesDelta

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.