zavřít

Frostpunk zdarma rozdává DLC The Fall of Winterhome

Windows

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Zima, zmar, pustina, hlad… Zamrzlá krajina Frostpunku je nemilosrdná a zdá se, že s každou expanzí se stává ještě krutější než předtím. Nejnovější update přináší DLC The Fall of Winterhome, jehož název zní úplně stejně pesimisticky jako zbytek kampaně. Pokud si myslíte, že přeživší v permafrostu přesto můžete zachránit, následujte mne.

Příběhovým trailerem vás provede jeden z vašich bezejmenných svěřenců. Pád Winterhome se odehrává ještě před samotnou hlavní kampaní a v podstatě vám vysvětlí, proč svět teď vypadá, jak vypadá. Krom toho nabídne novou mapu a hromadu nového obsahu včetně budov a mechanik.

V updatu nemohou chybět obligátní opravy bugů a další odlaďování, grafická optimalizace anebo možnost přepnout si hru do turečtiny či brazilské portugalštiny, pokud máte zájem. Jestliže těmito jazyky nevládnete, snad oceníte alespoň rychlejší odemykání příběhových scénářů a vylepšené ukládací menu, kde byste se nyní měli snáze orientovat. A pokud patříte k lovcům steamových achievementů, menších úprav se dočkaly hned dva, takže se minimálně dozvíte, co udělat pro jejich získání.

Update včetně scénáře The Fall of Winterhome můžete na Steamu stahovat už teď. 11 bit Studios nyní pracují na nekonečném módu Endurance, který chtějí vydat ještě letos. Kromě toho se krypticky zmiňují i o DLC pro This War of Mine, na nichž ovšem pracuje samostatný tým, takže se navzájem nijak nebrzdí. Obě hry ale chtějí nadále podporovat a rozšiřovat ještě dlouho.

Tagy: strategie zima survival budovatelska

Zdroje: tisková zpráva,Steam

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.