Filmeček ze SMITE doprovází zahájení světového šampionátu
zdroj: tisková zpráva

Filmeček ze SMITE doprovází zahájení světového šampionátu

7. 1. 2016 15:50 | Video | autor: Honza Konfršt |

Jako lákadlo k aktuálnímu turnaji v MOBA titulu SMITE vydali vývojáři z týmu Hi-Rez Studios nový CGI trailer. V tom se proti sobě postavilo několikero mytologických postav a hráči tak mohou být svědky božské řeže, jejímiž účastníky je řecká bohyně války Bellona, k níž se přidávají severští Loki a věčně zmrzlý Ymir. Těmto bojovníkům se na druhé postavili Thor, Neith a opičí král Sun Wu-kchung.

Tato skupina nesourodých válečníků z božských řad božstva si to rozdává na pozadí pro SMITE typické stylizované grafiky, zde ještě k tomu za tónů moderní a svižné hudby. Za zmínku pak rozhodně stojí, že právě dnes startuje oficiální světový šampionát, jehož průběh můžete sledovat například zde.

zdroj: Archiv

Tímto novinky nekončí – válečnou vřavu bohů totiž 12. ledna oživí přírůstek z japonského panteonu, a hráči tak dostávají do rukou další postavu – v pořadí již sedmdesátou druhou je japonská bohyně Amaterasu (vidět ji můžete na níže). Ta se rekrutuje z šintoistického panteonu. Nový bohyně tak předznamenává nástup nových bohů z Japonska, kteří se budou rekrutovat primárně z šintoismu, ale dá se čekat, že se objeví i další postavy japonské mytologie nezávisle na náboženství.

SMITE zdroj: tisková zpráva

Nejnovější články