zavřít

Exhibice povolání v adrenalinové střílečce Brink

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Při pohledu na Brink se nejde ubránit spokojenému úsměvu nad tím, jak přímočaře a bez ohledů na současné trendy, snažící se o realismus, jdou tvůrci po tom základním, co definuje žánr a styl multiplayerové střílečky. Plusem pak je, že multiplayerové mapy budou mít i příběhovou součást, což může být velmi zábavné, jak ukázala třeba Killzone 3 (recenze). Zda půjde jen o zasazení do kontextu či konkrétní příběhové animace, ještě nevíme.

Brink nabídne čtyři povolání. Soldier (klasický platfusák), Medic (červený kříž se záměrným křížem), Engineer (věž je vaše kamarádka) a Operative (maskující se komando). Zajímavé je, že zbraně nebudou limitovány podle povolání, takže klidně mějte medika s raketometem. Zkušenostní body pak dáváte jak do sdílených vlastností, tak do těch specifických pro jednotlivá povolání. Vývoj asi můžeme očekávat klasicky jako u všech současných FPS, tedy perky apod. Otázkou je, zda se budou odemykat zbraně. Každopádně se zdá, že volba povolání bude pro tým podstatná a to je jen dobře. Běsnění v Brink započně 17. května na X360, PS3 a PC.

Tagy: akční multiplayer FPS

Zdroje: PC Gamer

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.