zavřít

Etrian Odyssey IV připomíná, že tluče na dveře

3DS

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Nevím, zda je existuje nevděčná práce, než dělat trailer na DSkové taktické, tahové RPG z pohledu vlastní osoby. Prostě máte obrazovku, různé ikonky blikají, k tomu více či méně statičtí panáčci a sem tam se některý po ráně otřese. Občas některému vašemu hrdinovi, kterého nevidíte, naskočí vyšší číslo u některé schopnosti. Upřímně, na tohle se dělá trailer opravdu blbě. A nezleží na tom, že když podobnou hru hrajete, je to velká zábava.

Což tak trochu potvrzuje i tenhle kousek na Etrian Odyssey IV: Legends of the Titan, který nemá moc s čím vyrukovat, ale nějak musí připomenout, že koncem února vychází už třetí pokračování z populární série Etrian Odyssey. Tady vám představí pár povolání, velmi rychle naznačí pár herních mechanik a toť vše. Co nás může trápit nejvíc je fakt, že Atlus zatím nepotvrdil vydání pro Evropu.

Tagy: fantasy RPG

Zdroje: VG247

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.