Epizoda Rising Flames zatopí hráčům Guild Wars 2 už příští týden
zdroj: Archiv

Epizoda Rising Flames zatopí hráčům Guild Wars 2 už příští týden

15. 9. 2016 10:59 | Video | autor: Adam Homola |

MMORPG Guild Wars 2 se po čase zase připomíná novým trailerem, který láká na třetí sezónu Living World. Ta má za cíl onlineový svět hry oživit pravidelným vydáváním rozšíření či malých datadisků, které hru a její svět posouvají příběhově i hratelností o kousek dál. V tomto případě konkrétně směrem k plamenům, protože hlavním tématem druhé epizody je už podle názvu Rising Flames oheň.

V Rising Flames se totiž podíváte na vulkanické ostrovy Ring of Fire, které sice mohou být hráčům Guild Wars 2 neznámé, ale veteráni prvního dílu si na tuhle oblast jistě vzpomenou. S novou lokací se pak pojí také nové achievementy a mastery a chystá se také nová PvP aréna Eternal Coliseum. Vývojáři toho na webu hry o Rising Flames ještě moc nezveřejnili, a tak musíme vzít za vděk alespoň prvním trailerem. Ten naznačuje rozmáchlou zápletku, hodně ohně a především příchod dalšího draka.

Podle všeho by tak mělo jít o solidní update a soudě podle předchozích epizod, například Out of Shadows, by se měli hráči dočkat pořádného přídavku nového obsahu. Navíc na něj nebudou muset nijak dlouho čekat, protože Rising Flames se do Guild Wars 2 dostane už 20. září. Detailní informace o kompletní obsahu druhé epizody by tak měly přijít co nevidět.

zdroj: Archiv

Nejnovější články