zavřít

Epic Mickey 2 se dá dohrát bez jediného "zabitého" nepřítele

Windows Xbox 360 Wii U

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Jestliže Mickey Mouse má svůj kyblík barvy, aby si zkamarádil nepřátele a dostal je na svou stranu, jeho kolega Oswald k tomu používá dálkové ovládání. Logicky je může použít na nepřátele elektronické povahy, zatímco Mickey svou barvu používá na všechny ostatní postavičky.

Když tyhle schopnosti obou postav spojíte, můžete Epic Mickey 2 projít od začátku do konce, aniž byste porazili jediného nepřítele v boji. Něco jako projít Deus Ex kompletně stealth bez jediného zabitého nepřítele. Však se není čemu divit, vždyť Epic Mickey 2 je hra Warrena Spectora... U nás vyjde hra na PC, PS3 a X360 19. listopadu pod názvem Epic Mickey 2: Dvojitý zásah, přičemž PC verze bude lokalizovaná kompletně včetně dabingu a verze konzolové budou mít alespoň české texty.

Tagy: komiks akční adventura kooperace

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.