zavřít

E3 2017: Sledujte záznam tiskové konferenci Bethesdy

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Bethesdě se v posledních letech daří na svých E3 tiskových konferencích překvapovat hráče i novináře nečekanými a pozitivními zprávami, ale hlavně svými hrami. Ani letošní tiskovka nebyla výjimkou, i když nejvíce byli všichni překvapení z toho, jak byla úderná a krátká. Navzdory tomu ale zvládla Bethesda představit a předvést hned několik slibných projektů od nového Wolfensteina, přes standalone Dishonored dobrodružství, až po VR verze Fallout 4 a Dooma. Podívejte se na náš komentovaný záznam, co všechno Bethesda předvedla.

Krom zmíněných titulů jsme se dočkali i nových záběrů ze Switch verze TESV: Skyrim, představení The Evil Within 2, oznámení milionového turnaje v Quake Champions a dalších projektů. Podívejte se sami.

Další původní videa, trailery, první dojmy, blogy a novinky z E3 2017 najdete v našem souhrnném Games.cz E3 2017 speciálu! Online nás můžete sledovat i na FacebookuTwitteruInstagramu a Youtube.

Tagy: DOOM (série) peklo horor akční sci-fi FPS e3-2017-live

Zdroje: vlastní

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.