zavřít

E3 2017: Sledujte záznam tiskové konference Electronic Arts

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Letošní ročník herní výstavy E3 odstartovala tisková konference Live @ EA PLAY, během které Electronic Arts ukázala záběry ze Star Wars: Battlefront II, FIFA 18, Madden NFL 18, NBA LIVE 18, Need for Speed: Payback a Battlefield 1. Došlo však i na letmé odhalení sci-fi hry Anthem od BioWare, o které se více informací dozvíme během E3.

Tiskovou konferencí EA vás provázeli Lukáš Grygar v roli moderátora a David Ryneše v roli komentátora. Pokud vás tedy zajímá, co pro vás EA chystá nejenom na zbytek roku 2017, podívejte se na záznam.

Další původní videa, trailery, první dojmy, blogy a novinky z E3 2017 najdete v našem souhrnném Games.cz E3 2017 speciálu! Online nás můžete sledovat i na FacebookuTwitteruInstagramu a Youtube.

Tagy: fotbal simulace FIFA akční sportovní Závodní multiplayer FPS arkáda válečná star wars první světová válka E3 2017 e3-2017-live

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.