zavřít

Dust 514 jde do otevřené bety s novým trailerem

PlayStation 3

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Islandským chlapcům v CCP nelze upřít ambince. Než aby sypali z rukávu jeden datadisk pro EVE Online za druhým, raději udělají konzolovou online střílečku, která je se světem EVE propojená. Nelogický, ale o to zajímavější krok, který by se mohl vývojářům vyplatit. Plnou verzi Dust 514 tu sice zatím ještě nemáme, ale tvůrci přišli s oznámením otevřené bety pro všechny. A jak dříve oznámili, tak dnes učinili. Pokud vás tedy Dust 514 zajímá, není nic snadnějšího, než betu stáhnout a vyzkoušet hru na vlastní kůži.

Ve hře je zatím pouze primárně PvP - o PvE toho moc nepadlo, ale jakési náznaky jsou a je jen otázkou času, než z něj něco uvidíme a budeme společně řezat AI roboty hlava nehlava. Mezitím se můžete pokochat novým trailerem, který je přímo ze hry a tvůrcům se povedl. Jak střihem, výběrem scén, tak pěknou hláškou o tom, že nemusíte vstoupit do armády, ale vytvořit si armádu vlastní. U Dust 514 bude zajímavé sledovat, jestli bude po vydání lákat spíše hráče EVE, nebo k sobě přitáhne hráče, kteří o hardcore MMOčku v životě neslyšeli...

Tagy: online akční free-to-play mmo

Zdroje: YouTube

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.