zavřít

Důchodci na výletě musíte v Old Man’s Journey pomáhat manipulací s prostředím

Windows MAC Linux

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Tvůrci ze studia Broken Rules přestavili Old Man’s Journey zhruba před půl rokem s tím, že jsme v té době věděli snad jen to, že hra vypadá na pohled hezky. O jaký jde žánr, a jak by měla hra vypadat po stránce hratelnosti, jasné nebylo. Naštěstí ale tvůrci vydali první ukázku ze hry, díky které je jasné, že hráči nebudou ovládat jen staříka.

Ďedouš je sice hlavní hrdina, za kterého hrajete, ale vedle jeho starých nohou budete ovládat i prostředí. Pomocí drag & drop budete popotahovat kopce, cesty a obecně různé části prostředí, které svým tahem nastavíte tak, aby mohl stařík přeskočit z jedné vrstvy na druhou.

Old Man’s Journey vyjde ještě letos a zřejmě nepůjde o komedii. Hra se má dotýkat témat života, ztráty, naděje a hledání duše. Tvůrci z rakouského studia Broken Rules (Secrets of Rætikon) si tedy ukousli nemalé sousto, ale minimálně po vizuální stránce vypadá jejich hra docela slibně.

Tagy: puzzle adventura logická 2D

Zdroje: oldmansjourney.com

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.