zavřít

Dragon Commander předvádí přenos bojů ze vzduchu na zemi

Windows

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Chvilku jsem váhal, proč vám tvůrci z týmu Larian Studios chtějí vysvětlovat principy svého dávno oznámeného titulu Dragon Commander znovu, ale pak mi to došlo. Vysvětlit hráčům kombinaci akce, realtime strategie, tahové strategie dle pravidel deskové hry, adventury a RPG, to vážně není nic jednoduchého. Následující video se to možná pokouší spíše jen letmo, ale ukazuje jednu zásadní invoaci oproti dřívejšku - boje na zemi a na vodě.

Dragon Commander jsem na výstavách a při jiných příleitostech viděl už několikrát, ale pokud mě pamět neklame, tak boje v akčním módu probíhaly do teďka vždy ve vzduchu. Hráč obsazoval ve vzduchu plující ostrůvky, stavěl na nich struktury, vysílal ve vzduchu plachtític jednotky do boje proti soupeři a bojoval proti němu osobně v roli draka. Všechno se zkrátka odehrávala vysoko nad zemí, zatímco záběry ze hry v tomto aktuálním videu už ukazují pohyb po zemi.

A víte co? Vlastně to vypadá lépe a dává to smysl. Takže se těším, až se na hru podívám znovu, abych provedené změny nějak zasadil do celkového obrázku. Možná dostanu tu šanci ještě před vydáním hry, které je plánováno buď na květen, nebo červen tohoto roku. Jestli to dopadne v květnu, pak už asi Dragon Commander na E3 nezažiju, pokud padne volba až na červen, tak si hru před vydáním určitě ještě osahám. V této chvili to je ale zbytečné řešit, takže vás raději odkážu na zbrusu novou oficiální homepage se spoustou informací, obrázků a videí.

Tagy: strategie akční fantasy RPG

Zdroje: Larian Studios

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.