zavřít

Do MechWarrior Online zavítal bohatýr Ilja Muromec

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Free-to-play projekt MechWarrior Online celkem úspěšně odstartoval a tvůrci nyní představují...

Free-to-play projekt MechWarrior Online celkem úspěšně odstartoval a tvůrci nyní představují dalšího mecha, kterého si budete moci pořídit do své stáje. Sedmdesátitunový Ilja Muromec je podle výbavy relativně agilní mech schopný distribuovat zkázu na větší i menší vzdálenost. Jde o redesignovaný Cataphract, který oficiálně pilotuje Grigorij Kovalenko. Ostatně, pokec k historii mecha najdete zde.

Mimochodem, pokud nevíte, kdo je Ilja Muromec, hybaj pro Bohatýrské byliny a nastudovat. A nebo, pokud si chcete o tomhle rekovi z matičky Rusi přečíst v poněkud jiné podobě, zkuste fantasy trilogii Ďura Červeňáka Bohatýr, která bere dobové reálie a pěkně je zakrývá vkusným fantasy hávem. A výsledek je zábavný, čtivý, atmosférický a hlavně disponuje neopakovatelným kouzlem slovanské fantasy.

Tagy: FPS mecha American McGee

Zdroje: Evil Avatar

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.