zavřít

Dishonored přináší další temný příběh z Dunwallu

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Druhý díl série The Tales from Dunwall, který rozšiřuje pozadí hry Dishonored, a včera se...

Druhý díl série The Tales from Dunwall, který rozšiřuje pozadí hry Dishonored, a včera se uvedl prvním kouskem, je tady. V krátkém, stylovém videu sledujeme příběh chlapce, který dostal možnost pomstít se svým trýznitelům, jen si jaksi neuvědomil zlaté Spider-Manovo pravidlo, že s velkou mocí přichází velká zodpovědnost.

Objevuje se tu i Cizinec, který se zjevně vyžívá v tom, jak dává ztraceným existencím moc k tomu, aby se mohli pomstít. Bude jen na vás, abyste nedopadli jako chlapec v příběhu a s vámi asi i celý Dunwall. Dodejme, že tato epizoda se jmenuje The Hand that Feeds. Tak už aby tu byl další díl, Dunwall začíná být sympaticky temné místo.

Tagy: akční steampunk FPS

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.