zavřít

DiRT 3 bude více o rallye, dokládá nové video

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Pokud vás na DiRT 2 štval malý počet čistě rallye tratí a závodů v porovnání s ostatními závodními disciplínami, budete zřejmě s DiRT 3 spokojeni. Tvůrci z Codemasters totiž v prvním vývojářském deníčku k DiRT 3 prozradili, že rallye závody budou tvořit 60% kariérního módu. Z tohoto množství bude 6 head-to-závodů a 32 klasických rallye klání.

Z dalších informací, které první deníček nabízí krom záběrů z pre-alpha verze hry, stojí za vypíchnutí následující:

- možnost volby mezi mužským a ženským spolujezdcem
- mezi zbrusu nové rallye lokace patří: Keňa, Michigan, Norsko, Finsko
- konečně si zazávodíte i na sněhu, ledu
- jednotlivé rallye tratě by měly mnohem více kombinovat různé druhy povrchů

Zbylé informace, které video nabízí, nejsou konkrétní (raději mrkněte na naše starší články: tady a tady), mají jen ilustrovat nadšení a snahu, se kterou se vývojáři do tvorby DiRT 3 pustili. Mnohem zajímavější jsou, jak sami uznáte, záběry ze hry. Tak si je užijte:

DiRT 3 vyjde pro PC, PS3 a X360 v průběhu příštího roku.

Tagy: Závodní playstation

Zdroje: IGN

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.