zavřít

Dead Linger slibuje návrat mrtvého zombie žánru

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Áha. Další hra, která se bije v hruď, jak ona vrátí kredit provařenému žánru se zombiemi. Ono by možná stačilo, aby se přestaly neustále chrlit nové hry s nemrtvými (RPG se mohou dělat), ale nešť... Každopádně Dead Linger se připomíná trailerem, který vám noho neřekne a tak vám něco řekneme my. Jedná se o PvE multiplayerovku koketující s MMO (ono to není moc jasné, protože se o hře moc neví), kde půjde, velké překvapení, o přežití ve světě, kde zombíci vzali svět útokem!

Tvůrci se zaklínají tím, že tohle nebude střílení zombíků jak na běžícím pásu a bez kooperace přeživších to nepůjde. Můžete říkat, že hra vykrádá DayZ, ale... no dobře, vypadá to tak, ale nutno říci, že ani DayZ neobjevilo zombie a u Dead Linger nevíme, kolik hráčů pohromadě bude čelit invazi a zda to nebude spíše malý co-op. Mělo by ale jít hlavně o to přežívání, než boj. Hra se chystá tento měsíc na alfatest a pokud jste hodně nadšenými podporovateli projektů, už si ji můžete rovnou koupit a získat přístup do bety.

Tagy: zombie multiplayer mmo kooperace

Zdroje: MMORPG

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.