zavřít

Další hratelnou postavou v adventuře Thimbleweed Park je cynický, sprostý klaun

Windows MAC Xbox One Linux

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

„Ve městě jako Thimbleweed Park je mrtvola tím nejmenším z vašich problémů,“ hlásá cynický klaun Ransome v novém traileru na stejnojmennou adventuru od legendárního dua Rona Gilberta a Garyho Winnicka. A víte co? Vypadá to, že Ransome, ačkoli jde o ztroskotance bez iluzí, kterého štve celý svět a jehož plánovaný comeback do šoubyznysu se jaksi zadrhl, má nejspíš úplnou pravdu.

V roli sprostého klauna a dalších čtyř hratelných postav se totiž budete potýkat nejen s tajemnou vraždou, ale taky s celou řadou naprosto šílených existencí. Je tu egoistický narcisista šéfující celému městu a pracující na tajném projektu umělé inteligence. Jsou tu obří holubi – nebo snad lidé převlečení za holuby – posedlí jakýmisi „signály“. Mrtvoly vstávají z pitevních stolů, ploty jsou pod proudem, výlohy někdo vymlátil a v hotelu straší. Ransome to okomentoval docela přesně: „Zasr*** Thimbleweed Park!“

Hra by měla hodně spoléhat právě na barvité charaktery Ransomova typu. Dialogy protkané černým humorem budou tvořit její významnou součást, protože narazíte až na 16 tisíc různých plně nadabovaných replik. Tvůrci na hře pořád ještě pilně pracují, a dokonce u toho naslouchají komunitě, což dokazuje nedávný skandál s toaletním papírem, po němž byla přidána možnost všechny ruličky otočit podle libosti tak, jak to hráčům bude nejpříjemnější.

Thimbleweed Park by měl vyjít v rozmezí února a března, ovšem přesné datum vydání stále ještě není známo. „Buďte ku**a trpěliví,“ řekl by na to Ransome.

Tagy: adventura Ron Gilbert černý humor

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.