zavřít

Čtvrtý div Crysis 3 je ryzí gun fetiš jménem Typhoon

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Jednu věc musím sérií videí ke Crysis 3 se souhrnným názvem Sedm divů Crysis 3 přiznat. Každý díl zkouší jiný úhel pohledu, jiný styl, dá se říci, že jiný žánr, pokud o něčem takovém v rámci trailerové tvorby hovořit. Tentokrát dojde na zevrubnou analýzu mašinky na zabíjení, útočné pušky Typhoon, která se chlubí pěti sty vystřelenými náboji za vteřinu (no dobře, to je malinko nadsazené) a designem určeným pro aktivní agresivní vyjednávání s Cephy.

Jak už jsme si navykli, video je formálně velmi kvalitní, ukazuje hru v její nejnaleštěnější podobě a hlavně skvěle těží ze samotné atmosféry tohoto universa a výsledek je působivý, ať už jsme fandy Crysis, nebo ne. Je to vlastně „jen“ o jedné nadupané bouchačce... ale moc hezky se na to dívá. Pokud byste potřebovali české titulky, EA Czech je ke YouTube klipu přidala. 

Tagy: sci-fi multiplayer FPS

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.