zavřít

Čtenářský GamesPlay: The Elder Scrolls: Legends + Gwent (po updatu)

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows MAC Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Karetní hru Gwent od CD Projektu už jsme vám představili v textových dojmech i v gamesplayi. Na konto velkého updatu to ale uděláme ještě jednou. Ovšem až poté, co vám předvedeme konkurenční karetní titul The Elder Scrolls: Legends, který také stojí za hřích. Alespoň podle našeho čtenáře Marka Picherta, který vám oba dva titul předvede.

Abyste byli v případě obou her v obraze (pokud už je v rozpracovaných verzích nehrajete), přečtěte si dojmy z hraní Gwentu i The Elder Scrolls: Legends od Adama. Jestliže totiž obě hry na první pohled vypadají stejně, nebo přinejmenším podobně, ve skutečnosti se dost liší. Však uvidíte sami.

Komunikovat s námi můžete přes chat u videa přímo na Youtube

Tagy: The Elder Scrolls (série) Zaklínač (série) online fantasy multiplayer karetní e3 2015 E3 2016

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.