zavřít

Čtenářský GamesPlay: hrajeme vesmírnou strategii Stellaris

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

První výlet Paradoxu, který boduje především díky historickým strategiím, do sci-fi žánru dopadl dobře. Stellaris si z naší recenze odnesla osmičku, přičemž mezi její největší klady patří procedurální generování vesmíru včetně různých vlastností generovaných ras, velká svoboda při formování svého vesmírného impéria a také náhodné události, které vás mohou potkat. Jak to vše vypadá při pohybu předvedli ve čtenářském GamesPlayi Pavel Dobrovský a Marek Pichert.

Tagy: strategie vesmírný gamesplay

Zdroje: Vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.