zavřít

Čtenářský GamesPlay – hrajeme RTS Planetary Annihilation

Windows MAC

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Planetary Annihilation je realtimová strategie od veteránů žánru typu Total Annihilation a Supreme Commander. Vyšla v roce 2014, jeden z našich čtenářů tedy měl dost času na to, aby se v ní sám stal veteránem. Jestli se mu to podařilo, si předvedeme v dnešním čtenářském GamesPlayi.

Do vesmírných bitev se může zapojit libovolné množství hráčů mezi 2 a 40, od čehož se odvíjí také délka bitev, které mohou zabrat půl hodiny, ale také mnohonásobně víc. Zbraněmi v Planetary Annihilation překvapivě není nic jiného než právě planety, asteroidy a další masivní kusy hmoty.

Na jednoho z vás, našich věrných čtenářů, bude ve studiu dohlížet Pavel, který spolu s ním také odbaví případné dotazy, které během živého vysílání můžete zanechat v chatu na našem YouTube kanále.

Tagy: vesmír strategie planety realtime

Zdroje: vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.