zavřít

Čtenářský gamesplay: hrajeme kooperativní akci Warhammer: The End Times - Vermintide

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Brutální kooperativní akce Warhammer: The End Times - Vermintide se možná modelu Left 4 Dead držela až příliš striktně, ale ve výsledku zvolený přístup fungoval, jak dokazuje prodejní i kritický úspěch hry. Boj proti krysám však nechytl jenom Honzu Slavíka, který kvality hry ocenil v textové recenzi, ale i čtenáře Martina Fialu, jenž vám krásy hry předvede názorně v následujícím gamesplayi.

Vermintide je, stejně jako vzorová Left 4 Dead, nesmírně napínavá a silně atmosférická zábava, která člověku nic neodpustí. Laťka obtížnosti je nastavená poměrně vysoko, takže spolupráce hráčů v týmu je velmi důležitá. Člověk to pozná při hře s AI spolubojovníky, kteří se rádi někde zaseknou, nebo volí pro konkrétní situace velmi špatná řešení. Snad něco podobného uvidíte během našeho gamesplaye co nejméně.

Tagy: akční kooperace warhammer

Zdroje: Vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.