zavřít

Čtenářský gamesplay: hrajeme kooperativní akci Warhammer: The End Times - Vermintide

PC

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Brutální kooperativní akce Warhammer: The End Times - Vermintide se možná modelu Left 4 Dead držela až příliš striktně, ale ve výsledku zvolený přístup fungoval, jak dokazuje prodejní i kritický úspěch hry. Boj proti krysám však nechytl jenom Honzu Slavíka, který kvality hry ocenil v textové recenzi, ale i čtenáře Martina Fialu, jenž vám krásy hry předvede názorně v následujícím gamesplayi.

Vermintide je, stejně jako vzorová Left 4 Dead, nesmírně napínavá a silně atmosférická zábava, která člověku nic neodpustí. Laťka obtížnosti je nastavená poměrně vysoko, takže spolupráce hráčů v týmu je velmi důležitá. Člověk to pozná při hře s AI spolubojovníky, kteří se rádi někde zaseknou, nebo volí pro konkrétní situace velmi špatná řešení. Snad něco podobného uvidíte během našeho gamesplaye co nejméně.

Tagy: akční kooperace warhammer

Zdroje: Vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.