zavřít

Clementine si v předposlední epizodě série The Walking Dead nebere servítky

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Po nemalých lapáliích s uzavřením studia Telltale Games je třetí epizoda poslední sezóny série The Walking Dead prakticky na dosah ruky. O její dokončení se postaralo studio Skybound Games vlastněné tvůrcem komiksů The Walking Dead, které na ni láká temným trailerem.

Epizoda 3 s podtitulem Broken Toys vychází přesně za týden a první plnohodnotný trailer dává ochutnat temnou atmosféru, která pramení převážně z drsné Clementine. Ta se nebojí sáhnout po nevybíravých mučících praktikách, aby se dostala k žádaným informacím.

Závěr videa sice nabádá ke koupi hry v Epic Storu (kam se závěrečná sezóna přesouvá ze Steamu), ale v době psaní článku to stále není možné. Nejzazší termín spuštění prodeje je tak 15. leden, kdy třetí epizoda The Walking Dead: The Final Season vychází na PC a konzolích.

 

Tagy: konec adventura herní série The walking dead epizodická hra

Zdroje: AllGamesDelta

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.