Český mix FPS a RTS Refusion se připomíná novým videem
zdroj: Tisková zpráva

Český mix FPS a RTS Refusion se připomíná novým videem

5. 4. 2013 15:38 | Video | autor: Adam Homola |

Dlouho vyvíjená hra Refusion od českého studia Gumpanela Entertainment se připomněla novým videem. Spíše než trailer ale čekejte devítíminutovou ukázku technologie a herního prostředí. Refusion má být kombinace RTS a střílečky z pohledu první osoby. Ve videu se bohužel nedočkáme ukázky ani jednohoz těchto dvou aspektů, ale zato můžeme obdivovat docela hezkou krajinu, po které jezdí jakási futuristická vojenská technika. Variace na tanky, motorky, vznášedla a pak dojde i na stíhačky.

...

Nic z videa není render, všechno jede realtime přímo z enginu SamOne. Stromy, tráva a třeba textura kamene vypadají pěkně, ale bojová technika, byť sama o sobě nevypadá vůbec špatně, mi do toho prostředí už moc nesedla.

Pokud se ale rádi koukáte jak skoro deset minut projíždí tank/motorka/stíhačka z jedné strany na druhou, mrkněte na to. Kdybyste chtěli tvůrce podpořit, tak Refusion si můžete už na oficiálním webu předobjednat za “férovou cenu” a po vzoru Minecraftu a dalších budete mít všechny budoucí verze zdarma.

Nejnovější články