Čerstvě vydaná tahovka Mario + Rabbids sklízí samou chválu
zdroj: ThinkStock

Čerstvě vydaná tahovka Mario + Rabbids sklízí samou chválu

30. 8. 2017 12:18 | Video | autor: Adam Homola |

„Největší překvapení roku“ je marketingová hláška, kterou by si mohl dát do traileru kdekdo a za normálních okolností bych nad ní jen obrátil oči v sloup. Rok nám sice ještě nekončí a na největší překvapení aspiruje spíš PUBG, ale čerstvě vydaná Mario + Rabbids Kingdom Battle se tímhle označením honosit může.

Tahle nestandardní taktická tahovka ve stylu série XCOM je od včerejšího dne dostupná exkluzivně na Nintendo Switch, kde se hned zařadila do kategorie „musíte mít“. Jestliže máte Switch, měli byste o pořízení Mario + Rabbids Kingdom Battle minimálně uvažovat.

K tomu se vás pokusí přesvědčit přiložený trailer který není jen plný záběrů ze hry, ale také různých ocenění. Ať už z E3, kde hra sesbírala nejednu cenu, tak z recenzí, které se pohybují někde mezi „pozitivní“ a „nadšené“.

zdroj: tisková zpráva

Mario + Rabbids Kingdom Battle určitě není žádná jednorázová triviální záležitost na jeden večer. Singleplayerová kampaň vydrží pěkných pár hodin i rychlíkům, nemluvě o hráčích, kteří potřebují splnit úplně vše. Pro ty se může hra natáhnout i na několik desítek hodin.

Do toho si ještě připočítejte lokální kooperativní mód a máte tu solidní porci zábavy, která vám při běžném hraní vydrží dlouho.

Hru mají na svědomí primárně tvůrci z Ubisoft Milan s podporou Ubisoft Paris, Ubisoft Bucharest a Ubisoft Montpellier. Na vývoj pak samozřejmě dohlíželo Nintendo, aby jim Italové a jejich kolegové nedělali s rodinným stříbrem nějaké nežádoucí věci. To se naštěstí nestalo a Ubisoft se zase jednou trefil do černého.

Nejnovější články