zavřít

Catherine: Full Body s novou dívkou vašich snů je venku

PlayStation 4 PS4 Pro

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Mix vizuální novely a hardcore logické hry Catherine původně vyšel už v roce 2011. Verze Full Body k němu přidává novou růžovovlasou múzu a více téhož, co se líbilo fanouškům originálu. Základní příběhová linka zůstává stejná – hlavní hrdina Vincent prochází krizí vztahu kvůli strachu ze závazku. Do jeho dilematu mezi reálnou Katherine a snovou Catherine se přidává hravá Qatherine (sic!).

Milostný trojúhelník se tedy v Catherine: Full Body mění v milostný čtvereček. Qatherine ztratila paměť, do Vincentova života se dostává poté, co ji osvobodí ze spárů stalkera a doplňuje ženský stereotypní ansámbl o trochu hravého nevinného mládí. Díky její přítomnosti má teď příběh celkem pět nových zakončení.

Kromě nového děvčete obohatí hádankové sekvence mód Remix s novým typem bloků a pár nových úrovní a miniher, změn se dočkala kupříkladu ta inspirovaná princeznou Locikou. Full Body taky přidává ultralehký mód s ještě nižší obtížností, než měla ta nejsnazší původní.

Pokud jste fanoušky původní Catherine, Full Body je určitě dobrá příležitost, proč se k ní vrátit. Vychází dnes exkluzivně pro PlayStation 4, oproti Japonsku se nedočkáme verze na Vitu.

Tagy: erotika Asijské hry

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.