Catherine: Full Body s novou dívkou vašich snů je venku
zdroj: Archiv

Catherine: Full Body s novou dívkou vašich snů je venku

3. 9. 2019 14:24 | Video | autor: Šárka Tmějová |

Mix vizuální novely a hardcore logické hry Catherine původně vyšel už v roce 2011. Verze Full Body k němu přidává novou růžovovlasou múzu a více téhož, co se líbilo fanouškům originálu. Základní příběhová linka zůstává stejná – hlavní hrdina Vincent prochází krizí vztahu kvůli strachu ze závazku. Do jeho dilematu mezi reálnou Katherine a snovou Catherine se přidává hravá Qatherine (sic!).

Milostný trojúhelník se tedy v Catherine: Full Body mění v milostný čtvereček. Qatherine ztratila paměť, do Vincentova života se dostává poté, co ji osvobodí ze spárů stalkera a doplňuje ženský stereotypní ansámbl o trochu hravého nevinného mládí. Díky její přítomnosti má teď příběh celkem pět nových zakončení.

zdroj: Archiv

Kromě nového děvčete obohatí hádankové sekvence mód Remix s novým typem bloků a pár nových úrovní a miniher, změn se dočkala kupříkladu ta inspirovaná princeznou Locikou. Full Body taky přidává ultralehký mód s ještě nižší obtížností, než měla ta nejsnazší původní.

Pokud jste fanoušky původní Catherine, Full Body je určitě dobrá příležitost, proč se k ní vrátit. Vychází dnes exkluzivně pro PlayStation 4, oproti Japonsku se nedočkáme verze na Vitu.

zdroj: Archiv

Nejnovější články