zavřít

Budování a crafting bude v Conan Exiles stejně důležité jako souboje

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Survival onlineovka Conan Exiles se sice bude točit kolem soubojů a přežívání v nehostinném světě, ale minimálně na stejnou úroveň vývojáři staví i budování a crafting. Bez svého zázemí a správných nástrojů byste se ve hře totiž daleko nedostali, a právě to je hlavním předmětem nově vydaného videa.

V něm vás vývojáři provedou základy stavění chýše a jejího okolí až do fáze, kdy máte kolem sebe vybudovanou malou osadu. Zajímavé je, že budovy můžete začít stavět i na stěnách skal a obehnat tak kus skály svými výtvory, které se pak budou nepřátelům (tzn. hráčům, kanibalům, monstrům, nebo i přírodě) dobývat o poznání hůře.

Tedy za předpokladu, že nejsou ve fázi hry, kdy vládnou avatarem - obřím stvořením, které může vaši vypiplanou základnu rozdupat během pár vteřin. To samé ale můžete udělat i vy a velkou paseku naděláte vlastně i bez avatara, jen s adekvátní výbavou.

Kdy Conan Exiles vyjde zatím nevíme, ale vývojáři potvrdili alespoň datum spuštění předběžného přístupu na Steamu. To nastane 31. ledna, zatímco do programu Xbox One Game Preview se hra dostane někdy v průběhu jara. Na veřejných i soukromých serverech si tak budete moct už za nedlouho vyzkoušet jaké to je přežívat v drsném světě Conana. Pokud vám snad „návod“ na přežití utekl, najdete ho společně s videem pod tímto odkazem.

Tagy: fantasy multiplayer survival sandbox

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.