zavřít

Brutal Doom modifikace brzy dostojí svému názvu - udělá z Dooma skutečnou 2D řezničinu

Windows

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Krvavá modifikace Brutal Doom se brzy dočká velkého updatu, který krom jiného udělá ze hry ještě větší řezničinu, když upraví zničitelnost nepřátel. Jakmile nepřítele skolíte, můžete v "práci" s jeho tělem v novém updatu pokračovat a doslova ho rozložit na 2D kousky.

Zmíněné kusy těl nepřátel budou navíc pod sprškou vašich nábojů odlétávat všemi směry podle diktátu fyzikálního enginu. Samozřejmě nečekejte cokoli sofistikovaného, pořád se bavíme o modifikaci Dooma, ale přesto jde o povedený pokus, jak starou klasiku oživit.

Právě fyzikou podpořené kácení se mrtvých těl je jedním z důvodů, proč update v20b ještě nevyšel. Dalším důvodem je autorův důraz na optimalizaci výkonu, který slíbil předvést v některém z následujících videí... 

Tagy: DOOM (série) peklo horor FPS

Zdroje: Youtube

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.