zavřít

Boje obrněných bestií na videu z Battlefield 3: Armored Kill

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Pokud vám nesedly vířivé boje v úzkých prostorách nových map Battlefield 3 DLC Close Quarters, vyloženě vám spadne kámen ze srdce při pohledu na záběry obrovských map z druhého Battlefield 3 rozšíření Armored Kill. Vyjde v září, přinese pětici nových vozidel, čtveřici nových map, dvacítku nových úkolů a herní mód nazvaný Tank Superiority, což fanoušků těžké bojové techniky zní, jako když andělíčci hrají na obláčku na housle.

Proklamovanou válku strojů z chystaného DLC ale nejlépe demonstrují právě záběry z nových map na videu (po rozkliku), kde je k vidění Bandarská poušť, dosud největší BF mapa v historii série, ale i boj v zasněžených kopích. Majitelé BF Premium se k Armored Kill, stejně jako k dalším dvěma DLC (Aftermath, End Game), dostanou již tradičně o dva týdny dříve, než ostatní.

Tagy: akční dlc válečná vojenská

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.