Batmanovi od Telltale začne už brzy opět zatápět dvojice Joker & Riddler
zdroj: Archiv

Batmanovi od Telltale začne už brzy opět zatápět dvojice Joker & Riddler

5. 8. 2017 12:30 | Video | autor: Adam Homola |

První sezóna Batmana se Telltale zřejmě osvědčila natolik, že ta druhá na sebe nenechala dlouho čekat. První epizodu druhé řady s názvem The Enigma dostaneme v rámci druhé série Batman: The Enemy Within už 8. srpna a všichni zájemci o hru by se měli připravit na spoustu zapeklitých situací.

Do Gotham City se totiž vrátil Riddler a kolotoč více či méně bizarních záporáků, jejich praktik a batmanovských misí se roztočí zase nanovo. Riddder Gotham City sice terorizuje, ale jeho hádanky jsou prý jen předzvěstí něčeho většího a mnohem horšího.

To se ale v první epizodě jménem The Enigma zřejmě ještě nedozvíme a budeme si na to muset počkat do dalších dílů. Vedle Riddlera se vrátí i Joker, a pokud budete chtít, mohou se vrátit i vaše rozhodnutí z první sezóny. Jejich překlopení do té druhé je ovšem volitelné a klidně se můžete do The Enigma pustit, i když jste „jedničku“ nehráli. Batman: The Enemy Within totiž není datadisk, ale samostatná hra, která ke spuštění první sezónu nepotřebuje.

zdroj: Archiv

Telltale počítají i tentokrát s funkcí Crowd Play, díky níž se mohou vaši přátelé či rodina podílet na důležitých příběhových rozhodnutích skrze své mobilní telefony.

Batman: The Enemy Within - The Telltale Series - Episode 1: The Enigma vyjde 8. srpna na Windows, Mac, PlayStation 4 a Xbox One. Později bude dostupná také na zařízení s operačním systémem Android a iOS. K mání je také klasická krabicové verze obsahující jen první epizodu s tím, že ty zbývající si pak už bez jakýchkoliv dalších poplatků stáhnete hned jak vyjdou.

Nejnovější články