zavřít

Arkádová střílečka Furious Angels vás pošle do oblak s hromadou nepřátel

PC

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Nad stylizovanou krajinou, která moc polygonů a detailů nepobrala, se odehrává tak frenetická akce, že si pozadí ani všímat nebudete. Nedávno vydaná rychlá střílečka Furious Angels vás staví do situace, kdy s jednou malou lodí stojíte proti celé nepřátelské letce. Je to malé, rychlé, milé a místy zběsile akční. 

Hra je zasazená do oblak, kde na vás nalétává jedna vlna nepřátel za druhou. Co den, to nová vlna náhodně sestavených dobrovolníků na smrt a s ní i nový žebříček na daný den. Po vzoru Horde módu je každá další vlna nepřátel těžší a těžší, přičemž vaším úkolem je prostě přežít co nejdéle.

K tomu vám mohou dopomoct různá vylepšení, s jejichž pomocí si můžete udělat z vaší lodi regulérní létající tank. S ním byste měli být stejně efektivní jako se základní lodí především díky jednoduchému ovládání, kdy k hraní stačí prý jen jedna ruka.

Ostatně vývojáři se zaklínají klasickou formulkou, kdy má být hra jednoduchá na hraní, ale těžká na perfektní zvládnutí. Reakce hráčů na Steamu jsou pozitivní a přiložený trailer na výlet světa nekompromisních akčních manévrů doslova vybízí. Kdybyste se tam chtěli vydat a vyzkoušet své štěstí proti nekonečným vlnám nepřátel, vyjde vás to na pouhých 7 eur.

Tagy: akční sci-fi arkáda

Zdroje: Steampowered

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.