zavřít

Anomaly 2 vyjde v květnu, teď přináší pěkný trailer

Windows MAC

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Jak už jsme vás informovali (viz náš článek o příběhovém pozadí hry), chystá se na nás...

Jak už jsme vás informovali (viz náš článek o příběhovém pozadí hry), chystá se na nás pokračování povedené postapokalyptické tower defense naruby jménem Anomaly 2. Její tvůrci z 11 bit studios dnes oznámili, že hra vyjde 15. května a pokud si ji předobjednáte, dostanete kromě drobné slevy i druhou kopii zdarma. Vzhledem k tomu, že momentálně je hra k předobjednání na oficiálních stránkách za třináct a půl dolaru, není to vůbec špatná nabídka.

Anomaly 2 přinese možnost hrát za emzáky i za lidi, a tedy možnost vyzkoušet si obě strany tower defense systému včetně kompetetivního multiplayerového módu. Lidé dostanou do vínku nové morfující tanky, které se vám velmi stylově předvedou v podařeném traileru, který najdete uvnitř článku.

...

Tagy: strategie sci-fi multiplayer tower defense

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.