zavřít

Ani nováčci se nemusí bát multiplayeru Heart of the Swarm

Windows MAC

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Blizzard se snaží do hardcore multiplayeru StarCraft II: Heart of the Swarm dostat, co nejvíc hráčů. I těch nezkušených, kteří se při pouhé představě rushe osypou strachy. Už se ale bát nemusí. Komunitní manažer Kevin Johnson vám v aktuálním videu předvede ten nejlepší způsob, jak se na multiplayer proti živým protivníkům připravit. Cesta absolutního multiplayerového panice začíná v menu Matchmaking, konkrétně v nově přidaném tréninkovém módu. Ten vás, na rozdíl do singleplayerové kampaně, připraví na základy multiplayeru parádně. Pak postoupíte přes zápasy s AIčkem přes Unranked zápasy až skončíte u klasického Ranked.

Nejsem designér, ale ještě víc funkcí a možností, které by vás připravily pro multiplayer, půjde jen těžko vymyslet. Blizzard v tomhle udělal obrovský skok kupředu a nikdy nebyla lepší možnost zkusit se zapojit do StarCraftího multiplayer, než v Heart of the Swarm. I pokud vám to třeba dřív nešlo, báli jste se, nebo nevěděli která bije. Pro multiplayerové veterány se tím samozřejmě nic nemění - jejich nejvyšší ligy a intenzivní zápasy pořád zůstávají, navíc s přidanou komplexitou nových jednotek a schopností. Na celý matchmaking a všechny novoty si o víkendu posvítíme ve speciálním článku z aktuální beta verze hry.

Tagy: StarCraft (série) strategie online akční sci-fi multiplayer realtime

Zdroje: YouTube

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.