zavřít

Adventura The Dream Machine čaruje hlínou a plastelínou

Windows

- Video autor: Jan Vitík Komentáře: 0

Pokud vám koncem minulého roku proklouzly informace o adventuře The Dream Machine, máte nyní jedinečnou příležitost to napravit. K dispozici je nový trailer, který můžete zhlédnout pod textem. Základním poznávacím rysem nezávislé adventury od švédské dvojice Erik Zaring a Anders Gustafsson je výtvarné zpracování. Všechny scény a lokace byly vytvořeny ručně s použitím tradičních materiálů, takže je za celou hrou pořádný kus precizní řemeslné práce.

Naštěstí pro nás nepadla všechna energie a talent pouze na výtvarnou stránku věci a The Dream Machine nabízí i velmi dobře napsaný scénář, který vás vtáhne a nepustí. První epizodu je možné zahrát si zdarma přímo v prohlížeči, stejně jako další, již zakoupené, epizody. Cena necelých 14 euro za celý balíček je vzhledem ke kvalitám adventury velmi příznivá. Nový trailer přináší kromě záběrů ze zatím neuvolněné třetí epizody i zajímavou informaci o tom, že se The Dream Machine objeví koncem tohoto roku na Steamu. Přesné datum vydání třetí epizody zatím známé není. Tak neváhejte a vyzkoušejte, nebudete litovat.

Tagy: Indie steam adventura browser-gaming

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.