Tea Club #5: Vláďa Geršl o Future Factory

Účinkující:
Pavel Dobrovský, Vladimír Geršl

9. 6. 2014 12:44 | Fight Club

Po zkušenostech s prací v herním vývoji založil Vláďa Geršl studio Fun 2 Robots a připravuje hru, která se snad bude líbit všem příznivcům taktických akcí a literatury. Že to nejde dohromady? Future Factory obsahuje svižnou akci a příběh inspirovaný Čapkovým R.U.R.

Související videa

Další videa

Související články

Na Windows Phone vychází roguelike Future Factory podle Čapkova R.U.R.

O sympatické roguelike akční střílečce Future Factory od česko-slovenských Fun 2 Robots jsme vás informovali jak při jejím oznámení, tak i při vstupu na Startovač. Hra tam uspěla a nyní už vychází, i když zatím jde o tzv. soft launch, takže tvůrci budou hru dále upravovat a updatovat. Aktuálně také hra vychází pouze na platformu Windows Phone, ale v plánu jsou i verze pro Android, iOS a PC. Pokud ale vlastníte telefon s operačním systémem Windows, můžete se do světa inspirovaného Čapkovým R.U.R. okamžitě vrhnout, abyste v první aréně dostali pořádně na frak.

Tvůrci Čapkem inspirované akce Future Factory chtějí hru odladit s pomocí komunity

„Halo vy lidé,“ vyzývá banda robotů, kterým se do Továrny vloudil člověk, abychom ho vysvobodili, nebo se možná nedožije dalšího procedurálně generovaného patra. Na záchranou misi do továrny je ale nutné vybrat nějaké peníze, což je úkolem veřejné sbírky na Startovači. Akční hru Future Factory s nádechem Čapkova geniálního díla R.U.R. od studia Fun2Robots jsme vám představili na začátku roku a do hloubi hry se pak společně s šéfem studia Vláďou Geršlem vydali o pár měsíců později v Tea Clubu. Do třetice všeho dobrého se k Future Factory vracíme, abychom upozornili na probíhající kampaň na Startovači, jejímž cílem je vybrat finance na doladění hry.

Nejnovější články