zavřít

Zombie akce State of Decay vyjde na PC snad ještě letos

Windows Xbox 360

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

State of Decay, neboli simulace přežití uprostřed zombie apokalypsy, u nás uspěla (viz recenze). Mnohým ale na hře jedna věc chyběla – PC verze. Na X360 totiž State of Decay úspěšně pozřela spoustu s ochotou platících hráčů a ti, kteří se k microsoftí konzoli nedostali, by si rádi zkusili přežití i na PC.

Tvůrci z Undead Labs PC verzi slibují, ale na rovinu opakují, že ačkoliv nepůjde o odfláknutý port, ale o poctivou PC verzi, nebude možné vyhovět úplně ve všem. State of Decay se objeví nejrpve na Steam Early Access v nefinální verzi, kde bude ovládání možné jen skrze gamepad, ale plná verze už bude i pro myš a klávesnici.

PC verze nenabídne modderské nástroje, ale Undead Labs nemají nic proti tomu, když se do modování pustíte i bez nich. Naopak PC verze bude mít vyšší rozlišení textur a vyšší framerate. Nenajdete zde ale žádný bonusový obsah. Co se týká hry na obou platformách, kvůli systému dopočítávání prostředí nepůjde do hry dostat optiku ke zbraním se zoomem. Vzdálené prostory jsou totiž v low-res rozlišení a to, co byste viděli optikou by „bylo hnusné“. V nejbližším updatu ani nepůjde házet bágly do auta, ale na tom se prý do budoucna pracuje. State of Decay na PC vyjde snad ještě letos.

Tagy: zombie akční sandbox

Zdroje: Undead Labs

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.