zavřít

Získejte zdarma prémiové tanky Sherman Fury a Tiger 131 pro konzolové verze World of Tanks

PlayStation 4 Windows Xbox 360 Xbox One

- Téma autor: Redakce Games.cz

Už jen několik dní zbývá zapáleným hráčům konzolových (PS4 a Xbox One) verzí World of Tanks, aby svůj vozový park rozšířili o některý (nebo oba) z tanků Sherman Fury a Tiger 131. Od šestého února totiž z nabídky zase zmizí a jen bůh či odpovědní lidé z Wargamingu vědí, kdy se tanky v nabídce zase znovu objeví. TIger 121 i Fury si můžete koupit za skutečné peníze i za zlaťáky, ale protože nám tu celkem 15 kódů, můžete je získat v naší bleskové soutěži.

Sherman Fury určitě znají filmoví fanoušci a blázni do tanků z filmu Fury (Železná srdce) z roku 2014 s Bradem Pitem v hlavní roli. Ve filmu si však „zahrál“ i poslední dochovaný funkční model tanku Tiger 131. Ostatně, právě kvůli dostupnosti tanků se výše zmíněný film natáčel převážně v Anglii.

Oba dva tyto „filmové“ tanky pro PS4 a Xbox One verze World of Tanks (v PC verzi kódy fungovat nebudou!) může 15 zájemců získat, když správně odpoví na otázku níže, a pak se na ně při losování usměje štěstí. Jde o bleskovou soutěž, která trvá do čtvrtka 2. února, 10 hodin dopoledne. Hned po skončení vytřídíme správné odpovědi a vylosujeme 15 hráčů, kterým kódy obratem zašleme emailem.

Co vlastně každý jednotlivý kód obsahuje? Tanky Sherman Fury a Tiger 131, 7 dní prémiového přístupu a 2 sloty. Dohromady by vás tento obsah při nákupu ve WoT storu vyšel buď na 13300 zlaťáků, nebo zhruba 50 euro. Pokud vás tento obsah zajímá a chcete jej mít, stačí odpovědět na následující otázku.

Soutěž o obsahový balíček pro konzolové verze World of Tanks

Anketa již skončila.

Tagy: online akční historická válečná tank válečné hry

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.