Zaklínač 3 oznámen nebyl, ohradil se CD Projekt
zdroj: Archiv

Zaklínač 3 oznámen nebyl, ohradil se CD Projekt

27. 1. 2012 18:29 | Téma | autor: levis |

Dokonce i některé české servery dnes přišly se zprávou, že vývojáři z CD Projektu Red oznámili Zaklínače 3. Mělo se tak stát na tiskové konferenci přenášené na Facebooku, přičemž autoři prý slibovali vydat třetí díl souběžně pro PC, X360 a PS3 snad ještě napřesrok. A jako třešničku navrch prý dodali, že "by museli být hloupí, aby neudělali Zaklínače 2 na PS3". Neradujte se - nic z toho se ve skutečnosti nestalo.

Od té chvíle, co některé anglické a později italské servery se zprávou přišly, se internetem šířila rapidní rychlostí. Nemaje zakotvení v důvěryhodném zdroji, byla sice podezřelá a vyhnula se seriózním médiím, ale přesto nakonec CD Projekt donutila, aby k věci vydal prohlášení a kompletně dementoval její obsah.


"Ta tiskovka proběhla včera, oznamovali jsme na ní jen detaily k X360 verzi Zaklínače 2 a ujišťuji vás - opravdu vás o tom mohu ujistit, protože jsem na té konferenci byl - že o Zaklínači 3 nepadlo jediné slovo, ani o jeho datu vydání nebo cílových platformách," řekl Michal Nowakowski z CD Projektu serveru VG247.

Což samozřejmě vůbec neznamená, že by se na Zaklínači 3 nemohlo pracovat nebo že se podobného oznámení jednou nedočkáme. Jen na tohle je zatím opravdu, opravdu brzy.

Nejnovější články