zavřít

Z instalatéra socialistou. V nové skákačce Bernie Sanders porazí Trumpa

Windows

- Téma autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Závod o úřad amerického prezidenta se nebývale vyostřuje. Od debat a slovních útoků přešli kandidáti k fyzickým rozbrojům – Donald Trump všude kolem sebe střílí ohnivé koule, jeho poskok Mitch McConnell konečně odhodil masku člověka a odhalil svou želví podstatu, no a jeden sněhovlasý senátor z Vermontu všem skáče na hlavy a posílá je do věčných lovišť. Aspoň tedy v nové hře Super Bernie World.

zdroj: Kitsune Games

Jde o poctu jistému kníratému italskému instalatérovi, ovšem namísto Maria si pro sebe hlavní roli uzmul Bernie Sanders, favorit na kandidáta Demokratické strany v letošních prezidentských volbách. Kromě národnosti a množství vousů se Bernie od Maria liší ještě něčím – rozhodně nehodlá sbírat mince. Naopak se pytlům s dolary vyhýbá, asi aby se omylem nenechal podplatit.

zdroj: Kitsune Games

Super Bernie World je od pohledu taková blbina, která se snad ani nedá považovat za politickou reklamu. Zároveň ale působí jako kompetentní skákačka a asi vás nepřekvapí, že si ji můžete vyzkoušet zadarmo. Stačí zamířit na Steam nebo Itch.io, kde si v dílku autorů Gamedevs for Bernie můžete bez překážek zahopsat.

Mimochodem, zajímalo by vás, proč se hlavním hrdinou hry stal zrovna Bernie Sanders? Možná to bude mít něco společného se skutečností, že zatímco Trump v Bílém domě pouští hrůzné kompilace videoherního násilí, Bernie si založil účet na Twitchi. Není náhoda, že podpora vermontského senátora je založená především na mladých voličích.

Tagy: skákačka

Zdroje: Steam,YouTube,itch.io,Kitsune Games

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.